098 957 42 92044 593 82 25

Світлопрозорі Фасади

на головну

Оздоблення фасаду будівлі від Rodeca

Оздоблення фасаду будівлі – прекрасна можливість надати будівлі неповторний зовнішній вигляд і підкреслити її індивідуальність. Одноманітні фасади промислових і комерційних будівель вже давно застаріли, сьогодні актуальні яскраві і індивідуальні види об’єктів, які гідно зуміли оцінити власники. Тому архітектори, проектувальники і власники бізнесу прагнуть реалізувати ідею незвичайного, сучасного фасаду, який буде продавати вдень та вночі.

Фасад будівлі, оздоблення якого виконується творчо, привертає увагу і вигідно виділяє споруду з ряду інших. Світлопрозорі фасадні системи Родека дозволяють зробити будинок не тільки красивим, але і стійким до впливів погодних умов. Нерідко оздоблення фасадів використовується для підвищення освітленості і теплоізоляційних властивостей будівлі.

Зовнішні виносні фасадні конструкції Rodeca

Зовнішні виносні фасадні конструкції реалізовані світлопрозорими панелями Rodeca стають все більш популярними через стильного зовнішнього вигляду і вигідної ціни (в 3 рази дешевше скла).

Замовити стильний фасад з світлопрозорих систем Rodeca ви можете заповнивши форму зворотнього зв’язку.

Використання покрівельних систем Rodeca (Німеччина) гарантує повну герметичність, естетичность, високу теплотехніку та високу світлопередачу Вашої покрівлі для Вашого: торгового центру, спорткомплекса, ангарів, виробничий цех, АЗС, шкілстрічкове скління та ін.

Слідкуйте за нами в нашому телеграм каналі.