098 957 42 92044 593 82 25

Плоскі стрічкові ліхтарі

на головну

Плоскі стрічкові ліхтарі Rodeca – це світлопрозорі конструкції, призначені для ефективного природного освітлення внутрішнього простору будівель, а також для природної вентиляції і димовидалення. Можуть встановлюватися в будь-якому місці даху.

Переваги використання полікарбонатних стрічкових ліхтарів:

  • Економія електроенергії за рахунок ефективного природного освітлення (світло, що поширюється зверху, рівномірніше, інтенсивніше і контрастніше, ніж бокове).
  • Економія коштів на вентиляційне обладнання за рахунок ефективної природної вентиляції.
  • Можливість швидкої ліквідації задимлення.
  • Підвищення безпеки будівель в надзвичайних ситуаціях.
  • Покращення естетичності будівель.

Rodeca – визнаний лідер серед європейських виробників – пропонує якісні продукти і системні рішення для природного освітлення і плоских стрічкових ліхтарів.

Стрічкові зенітні ліхтарі встановлюються на плоских дахах виробничих, сільськогосподарських, складських, громадських і адміністративних будівель. Несуча конструкція зенітних ліхтарів стрічкового типу складається з алюмінієвих профілів. Матеріалом скління ліхтаря є системи із сотового полікарбонату. Світлові лінії поставляються в арковому або двосхилому виконанні з кутом нахилу 30 ° або 45 °.

Водовідвідні покрівельні воронки забезпечують ефективне водовідведення з покрівель як при новому будівництві, так і при реконструкції будівель і споруд.

Хочете такий проект? Залиште свої дані та наш технічний фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом.

Використання покрівельних систем Rodeca (Німеччина) гарантує повну герметичність, естетичность, високу теплотехніку та високу світлопередачу Вашої покрівлі для Вашого: торгового центру, спорткомплекса, ангарів, виробничий цех, АЗС, шкілстрічкове скління та ін.