098 957 42 92044 593 82 25

Стрічкові ліхтарі Rodeca

на головну

Вигнуті стрічкові ліхтарі в Україні

Створення верхнього освітлення, коли сонячне світло потрапляє в будинок через отвори в даху, користується заслуженою популярністю в сучасному будівництві. Зенітні ліхтарі, світлові купола – так називаються вікна в даху – дозволяють створювати освітлення абсолютно нової якості і принести природне світло в найзатемніші місця: горища, комори, майстерні, кімнати без вікон. Їх можна встановлювати в громадських будівлях і житлових будинках, використовуючи, головним чином, горизонтальний дах. З появою полікарбонату стало можливо склити зенітні ліхтарі арочними конструкціями.

Перевага цього матеріалу в тому, що листи з нього можна згинати в холодному стані. Крім того, полікарбонатні системи Rodeca добре розсіює світло, приміщення висвітлюється більш рівномірно, ніж крізь скло або акрил. Монтувати арочний ліхтар нескладно, так як вдається уникнути коньковий вузол і зменшити кількість металоконструкцій.

Переваги полікарбонату в даній конструкції:

  • гнучкість в холодному стані
  • висока стійкість до вітрових і снігових навантажень
  • гарне світлопропускання
  • хороші теплоізоляційні властивості
  • легкість
  • низька займистість
  • безпека в експлуатації

Типи використовуваних листів

Сотові панелі різної товщини використовуються, якщо не потрібна висока прозорість зенітного ліхтаря або потрібно забезпечити краще розсіювання світла.
Монолітні листи забезпечують високу світлопроникність конструкції і ударостійкість. Їх застосування особливо виправдано у випадку, якщо існує ризик вандалізму або випадкових пошкоджень.

Використання покрівельних систем Rodeca (Німеччина) гарантує повну герметичність, естетичность, високу теплотехніку та високу світлопередачу Вашої покрівлі для Вашого: торгового центру, спорткомплекса, ангарів, виробничий цех, АЗС, шкілстрічкове скління та ін.

Особливості стрічкового ліхтаря

Це самонесуча конструкція, яка не вимагає опор. Якщо ліхтар проектується стаціонарним, тобто не призначеним для відкривання і вентиляції приміщення, то можна навіть не застосовувати алюмінієві профілі – конструкція вийде легкою і міцною, її герметичність забезпечать гумові ущільнювачі.
Бажаєте такий проект? Залиште свої дані та наш технічний фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом.

Слідкуйте за нами в нашому телеграм каналі.