098 957 42 92044 593 82 25

Зенітні ліхтарі, атріуми

на головну

Зенітні ліхтарі та атріуми для промислових будівель

Зенітний ліхтар Rodeca – підноситься над основною частиною покрівлі з алюмінієвого каркаса різної архітектурної форми (пірамідальні, арочні, подвійні). У більш широкому і поширеному європейському сенсі зенітним ліхтарем (clerestory) називається будь-яке вікно, що піднімається вище рівня очей (зазвичай ближче до краю даху), що служить для додаткового освітлення і припливу повітря. Зенітний ліхтар , зенітне вікно стає дуже популярним в Україні.

Купити в Україні від виробника зенітний ліхтар

Для України такі скляні дахи досить нове явище, в Європі ж такі світлові вставки практикують уже понад 50 років. Такі скляні дахи – незамінне рішення в приміщеннях, які обмежені тільки внутрішніми стінами. Вони відмінно вписуються в багато архітектурні будови і мають величезне функціональне значення при використанні в торговельних і виробничих комплексах, зимових садах, спортивних залах і в багатьох інших будівлях.
Основною функцією таких скляних куполів є висвітлення конкретного приміщення природним світлом. Атріуми пропускають світла значно більше, ніж вікна аналогічного розміру, розташовані в стіні, їх ефективність вище в 2,5 рази, що може бути безперечною перевагою при виборі конструкції зимового саду.

На такі скляні вставки покладаються й інші функції: вентиляція приміщень без особливих витрат електроенергії, так як тепле повітря, піднімаючись вгору, виходить на вулицю; при наявності спеціальної плівки (захисного покриття) в жарку пору року такі зенітні ліхтарі запобігають нагріву будівлі; при правильному монтажі купола і включення в його обладнання клапанів димовидалення, запобігає задимлення приміщення при пожежі.

Слідкуйте за нами в нашому телеграм каналі.

Конструктивно розрізняють два типи зенітних ліхтарів: які відкриваються і які не відкриваються (тобто глухі). Відкриваються ліхтарі за допомогою пневматичної системи управління групами або поштучно. Дизайн атріумів може бути найрізноманітнішим.
Стандартний. Якщо в проекті будівлі переважає аспект естетики, то зенітний ліхтар набуває найцікавіші і різноманітні обриси: півсфери, квадратні обриси, прямокутні, восьмигранні, трикутні або вражає своїми розмірами (size, king). Конструкція зенітного ліхтаря включає:

  • раму – підстава, яке є сполучною елементом покрівлі та купола;
  • спеціальну систему кріплення, яка гарантує ідеальну герметичність і простоту монтажу (але демонтаж здійснюється надзвичайно важко);
  • металеву сітку, яка встановлюється під склопакетами і служить для забезпечення безпеки;
  • армований купол;
  • світлопрозорі полікарбонатні покрівельні системи Rodeca.

Наш реалізований проект в м. Буштино (Україна).

Використання покрівельних систем Rodeca (Німеччина) гарантує повну герметичність, естетичность, високу теплотехніку та високу світлопередачу Вашої покрівлі для Вашого: торгового центру, спорткомплекса, ангарів, виробничий цех, АЗС, шкілстрічкове скління та ін.

Бажаєте такий проект? Залиште свої дані та наш технічний фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом.